• Dopraváčik

• Predškolské triedy sa dnes zúčastnili akcie s názvom dopraváčik. Upevnili si vedomosti z oblasti dopravnej výchovy ako sú pravidlá cestnej premávky, dopravné značky, poznajú čísla záchranných dopravných zložiek a vedia čo musí obsahovať lekárnička. Na konci si deti zahrali hudobno-pohybovú hru "kolotoč kolotoč len sa toč " ktorá je zameraná na dopravné prostriedky.

• Exkurzia do TANAPu

• Dňa 24.05.2023, sme sa vybrali na exkurziu do múzea TANAPu a botanickej záhrady v Tatranskej Lomnici. V múzeu sme videli rôzne lesné zvieratá a krásne starodávne kroje. Deťom sa v múzeu veľmi páčilo a mali možnosť poznať zvieratá nielen na obrázku. V botanickej záhrade sme mali možnosť si oddýchnuť, medzi krásnymi  rastlinkami a hlavne tam bol veľký pokoj.

Už teraz sa tešíme na ďalší výlet.

• Deň matiek

• Dňa 12.05.2023 náš folklórny krúžok "Goralské slniečka" pod vedením p. učiteliek Bc. Z. Halčinovej  a Bc. M.Hudákovej si uctili tančekom a pesničkami mamy v našej obci. Veríme, že sme ich vystúpením potešili a prispeli tak k peknej oslavé sviatku Dňa matiek.

Pani učiteľky ďakujeme Vám.