• Organizačné pokyny k nástupu do MŠ

• Prvý deň nástupu je 05. 09. 2022

1. Čo treba priniesť dieťaťu do MŠ: papučky (nie šľapky, crocsy a pod.), náhradné oblečenie vrátane spodného prádla a ponožiek, pyžamo, uterák. Žiadame označiť veci menom.

2. V triede, kde sú deti mladšie ako 4 roky, môže prebiehať adaptačný proces, to znamená, že v prípade potreby pani učiteľka môže rodičov kontaktovať aj počas dňa v závislosti od adaptácie dieťaťa  (podľa vzájomnej dohody s učiteľkou).

3. Zákonný zástupca odovzdá dieťa učiteľkám do tried podľa zoznamov, kde bolo dieťa zadelené.

4. V triede je dieťa vždy do  8.00 hod.

O 8.00 hod. sa v priestoroch  MŠ už zákonný zástupca / iná osoba nezdržiava.

5. Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti rodič predkladá pri prvom nástupe do MŠ a po každom prerušení dochádzky do MŠ v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú)